W 90 dni dookoła siebie

28 Stycznia 2018, 06:00 (Niedziela) - 28 Lutego 2018, 06:00 (Środa)

online,

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
40 minut wiedzy merytorycznej na temat tego, czym są granice emocjonalne/osobiste. Jak o nie dbać? Jak je ustalać? Jak rozpoznać, że mamy je przekraczane wbrew nam? Ustalanie granic emocjonalnych (video nr 1)

40 minut wiedzy merytorycznej na temat tego, czym są granice emocjonalne/osobiste. Jak o nie dbać? Jak je ustalać? Jak rozpoznać, że mamy je przekraczane wbrew nam?

dostępnych: 10

28 Lutego 2018, 06:00 35,06 zł
O tym czym jest złość i jaka jest jej rola w naszym życiu? Jak rozpoznać, co za nią stoi? Jak zaopiekować się sobą w złości? Jak przestać grać ze złością w przeciąganie liny? (video nr 2)

O tym czym jest złość i jaka jest jej rola w naszym życiu? Jak rozpoznać, co za nią stoi? Jak zaopiekować się sobą w złości?

dostępnych: 10

28 Lutego 2018 35,06 zł
Autoempatia to nie egoizm ale wprowadzanie jej do swojego życia, może narażać nas na takie opinie. Jak sobie z tym poradzić? Jak rozpoznać cień? Czym są blaski w autoempatii? Cienie i blaski autoempatii (video nr 3)

Autoempatia to nie egoizm ale wprowadzanie jej do swojego życia, może narażać nas na takie opinie. Jak sobie z tym poradzić? Jak rozpoznać cień? Czym są blaski w autoempatii?

dostępnych: 10

28 Lutego 2018, 06:00 35,06 zł
PAKIET 3 video ("Ustalanie granic emocjonalnych", "Jak przestać grać ze złością w przeciąganie liny?", "Cienie i blaski autoempatii" ) + GRATIS 30 minut indywidualnej konsultacji w terminie 3 miesięcy od zakupu pakietu ( wartość konsultacji 60zł) PAKIET 3 video + GRATIS

PAKIET 3 video ("Ustalanie granic emocjonalnych", "Jak przestać grać ze złością w przeciąganie liny?", "Cienie i blaski autoempatii" ) + GRATIS 30 minut indywidualnej konsultacji w terminie 3 miesięcy od zakupu pakietu ( wartość konsultacji 60zł)

dostępnych: 10

28 Lutego 2018, 06:00 107,01 zł

Czasem każda z nas doświadcza życiowych trudności. Przywyknęłyśmy do tego, żeby rozwijać w sobie samokrytycyzm aby zaadaptować się do życiowych wymogów. Traktując się w ten sposób, odsunęłyśmy się od siebie samych, rozwinęłyśmy zdolność tłumienia trudnych emocji a tym samym cierpimy na notoryczny głód akceptacji. To bardzo szkodliwa dla zdrowia postawa życiowa, która wpędza nas w spiralę niekończącego się stresu, frustracji i nierealnych oczekiwań. 

Dlatego mówię temu STOP! 

I zapraszam Cię do praktykowania autoempatii wobec samej siebie.

Dlaczego AUTOEMPATIA jest pomocna dla kobiet?

Jakiś czas temu zaobserwowałam, że coraz więcej kobiet wysoce empatycznych wobec innych, ma problemy z radzeniem sobie z własnymi emocjami. Czują się zagubione wobec rosnących oczekiwań otoczenia, zestresowane, sfrustrowane i miewają zdrowotne problemy związane ze stresem. Kobiety te ustawiły potrzeby innych osób wyżej niż swoje. A na realizację własnych nie starczało im sił. Dlatego postanowiłam pomóc takim kobietom, zapraszając je na ścieżkę autoempatii czyli świadomych i intencjonalnych działań w kierunku wzmocnienia siebie samej i odzyskania wewnętrznej równowagi. Wierzę, że w kobietach jest potencjał, dlatego pomagam im zamieniać ich doświadczenia w złotą nić prowadzenia.

Możesz wykupić pojedyncze video lub cały pakiet z konsultacją w gratisie. Dostęp do wszystkich zakupionych materiałów otrzymujesz w ciągu 48h, od zaksięgowania płatności, na 3 miesiące. Masz pytania? Skontaktuj się ze mną: zdrowy_rozwoj@wp.pl

Zobacz również:

szkolenia