W 90 dni dookoła siebie - zestaw 3 video + konsultacja gratis

5 Marca 2018, 06:00 (Poniedziałek) - 30 Kwietnia 2018, 06:00 (Poniedziałek)

online,

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
PAKIET 3 video ("Ustalanie granic emocjonalnych", "Jak przestać grać ze złością w przeciąganie liny?", "Cienie i blaski autoempatii" ) + GRATIS 30 minut indywidualnej konsultacji w terminie 3 miesięcy od zakupu pakietu ( wartość konsultacji 60zł) PAKIET 3 video + GRATIS

PAKIET 3 video ("Ustalanie granic emocjonalnych", "Jak przestać grać ze złością w przeciąganie liny?", "Cienie i blaski autoempatii" ) + GRATIS 30 minut indywidualnej konsultacji w terminie 3 miesięcy od zakupu pakietu ( wartość konsultacji 60zł)

dostępnych: 10

30 Kwietnia 2018, 06:00 87,00 zł

Czasem każda z nas doświadcza życiowych trudności. Przywyknęłyśmy do tego, żeby rozwijać w sobie samokrytycyzm aby zaadaptować się do życiowych wymogów. Traktując się w ten sposób, odsunęłyśmy się od siebie samych, rozwinęłyśmy zdolność tłumienia trudnych emocji a tym samym cierpimy na notoryczny głód akceptacji. To bardzo szkodliwa dla zdrowia postawa życiowa, która wpędza nas w spiralę niekończącego się stresu, frustracji i nierealnych oczekiwań. 

Dlatego mówię temu STOP! 

I zapraszam Cię do praktykowania autoempatii wobec samej siebie.

Dlaczego AUTOEMPATIA jest pomocna dla kobiet?

Jakiś czas temu zaobserwowałam, że coraz więcej kobiet wysoce empatycznych wobec innych, ma problemy z radzeniem sobie z własnymi emocjami. Czują się zagubione wobec rosnących oczekiwań otoczenia, zestresowane, sfrustrowane i miewają zdrowotne problemy związane ze stresem. Kobiety te ustawiły potrzeby innych osób wyżej niż swoje. A na realizację własnych nie starczało im sił. Dlatego postanowiłam pomóc takim kobietom, zapraszając je na ścieżkę autoempatii czyli świadomych i intencjonalnych działań w kierunku wzmocnienia siebie samej i odzyskania wewnętrznej równowagi. Wierzę, że w kobietach jest potencjał, dlatego pomagam im zamieniać ich doświadczenia w złotą nić prowadzenia.

UWAGA! PAKIET 3 VIDEO + KONSULTACJA

Możesz  Dostęp do wszystkich zakupionych materiałów otrzymujesz w ciągu 48h, od zaksięgowania płatności, na 3 miesiące. Masz pytania? Skontaktuj się ze mną: zdrowy_rozwoj@wp.pl

Zobacz również:

szkolenia